Shows

5.the Makeup Day 2020

07 - 08/03/2020

Zarezerwuj termin już dziś! Odwiedź nasze stoisko (15.01), aby poznać nowości produktowe i podejrzeć pracę niezwykle uzdolnionych makijażystów i charakteryzatorów na scenie KRYOLAN, a w międzyczasie obejrzyj pokazy najlepszych artystów makijażu na scenie głównej Make-up Day.

Nie czekaj i zainspiruj się na wiosnę! Wśród naszych nowości produktowych w tym sezonie pojawiły się m.in.: Gel Eyeliner - łatwy w blendowaniu i odporny na wodę, nowa seria pędzli do makijażu Blue Master oraz zupełnie nowe odcienie ulubionej przez makijażystów, długotrwałej matowej pomadki Lip Stain.
Czy również Ty znajdujesz się na długiej liście oczekujących na najnowszą wersję pudru Anti-Shine? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! puder w nowej szacie graficznej oraz pojemności jest już dostępny w sprzedaży i będzie można go zakupić także na naszym stoisku firmowym. Podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych Beauty Forum & SPA odbędzie się 5. edycja wielkiego święta makijażu: The Make-up Day Poland 2020. Wśród czołówki najlepszych makijażystów na scenie głównej pojawią się: Leanne Simmons, Ewa Król-Praska, Agnieszka Chełmońska i Agnieszka Wojciechowska. Interesują Cię konsultacje makijażowe z naszymi ekspertami? Nasi makijażyści udzielą Ci bezcennych wskazówek na strefie makijażowej MUD. W niedzielę nasza kameralna Scena Kryolan zostanie udostępniona kreatywnej Agnieszce Wojciechowskiej, która szykuje dla Was dwie propozycje charakteryzacji.

HARMONOGRAM:
Sobota 07.03 | SCENA GŁÓWNA
POKAZ MAKIJAŻU by Leanne Simmons
13.40 - 14.40 | GLAM BEAUTY MAKE-UP


Niedziela 08.03 | Sala W2
MASTERCLASS WORKSHOP by Leanne Simmons
10.00-14.00 | Acting with light and shadow

Leanne Simmons | Wszechstronnie utalentowana artystka makijażu, która miała okazję przez ponad osiem lat szlifować swoje umiejętności w firmie KRYOLAN. Leanne jest trenerką, szkoleniowcem makijażu oraz członkiem elitarnego zespołu Kryolan PRO Team. Specjalizuje się w makijażach Beauty, Fashion, kamuflującym, edytorialach, oraz makijażu SFX. Jako członek zespołu KRYOLAN PRO TEAM, Leanne ma możliwość kreowania makijaży o różnorodnej tematyce, prezentując swoje prace w mediach, czasopismach branżowych, kampaniach oraz wydarzeniach światowego formatu np. London Fashion Week, czy Brit & Bambi Awards. Leanne pasjonuje się również podróżami, poznawaniem kultur oraz czerpaniem inspiracji z lokalnych społeczności, jednocześnie dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem prowadzi szkolenia, warsztaty i kursy masterclass jako reprezentant marki Kryolan w światowych akademiach.

Praca profesjonalnego makijażysty opiera się na doskonałym zrozumieniu wpływu światła i światłocienia w kreowaniu makijażu idealnie podkreślającego urodę. Modelowanie twarzy wymaga zrozumienia zmiennej wraz z typem urody lub wiekiem trójwymiarowości, wydobywania atutów twarzy przy jednoczesnym skrywaniu tego, co chcemy uniewidocznić. Zapraszamy Was na spotkanie z Leanne Simmons, która poszerzy Waszą wiedzę o wykorzystywaniu kosmetyków rozświetlających i konturujących w makijażu zgodnym z współczesnymi trendami i kanonami piękna oraz nauczy odwagi w profesjonalnej zabawie światłem i cieniem.

W programie:
- mat czy rozświetlenie? Najważniejsze zasady w makijażu fotograficznym,
- omówienie rodzajów makijażu fotograficznego (makijaż beauty, makijaż fashion, makijaż biznesowy/formalny i in.),
- zasada światła i cienia,
- dobór kolorystyki makijażu do rodzaju oświetlenia,
- prawidłowe konturowanie twarzy, oczu i ust na potrzeby sesji zdjęciowej,
- omówienie serii kosmetyków Kryolan High Definition przeznaczonych także do makijażu fotograficznego,
̶- wykorzystanie czystych pigmentów w profesjonalnym makijażu,
- zasady efektywnej pracy z fotografem oraz z całym teamem sesji zdjęciowej,
- obecne trendy w makijażu,
- przygotowanie wizażysty do pracy przy sesji zdjęciowej.

Liczba miejsc: 10.
CENA: 250 zł
UWAGA: Spotkanie o charakterze warsztatowym. Uczestnik pracuje na własnej modelce. Uczestnik zobowiązany jest do zabrania własnych pędzli i gąbek do makijażu. Uczestnicy warsztatów otrzymają bilety na THE MAKEUP DAY na niedzielę, w punkcie rejestracyjnym znajdującym się przed salą wykładową.
Uczestnicy otrzymują certyfikat udziału.

SCENA GŁÓWNA:
POKAZ MAKIJAŻU by Ewa Król - Praska
12.10 - 13.00 | GOLD MAKE-UP

POKAZ MAKIJAŻU by Agnieszka Chełmońska
13.00 - 14.00 | COMMERCIAL MAKE-UP